cz array(4) { [1]=> array(14) { ["menu_id"]=> int(1) ["top_menu_id"]=> int(1) ["nazev"]=> string(6) "O nás" ["url"]=> string(21) "https://dotaprofi.cz/" ["parent_id"]=> int(0) ["razeni"]=> int(1) ["typ"]=> int(13) ["id_referer"]=> int(0) ["povolen"]=> int(1) ["parametry"]=> array(0) { } ["k_url"]=> NULL ["kat_id"]=> NULL ["url_complete"]=> string(0) "" ["active"]=> bool(false) } [3]=> array(14) { ["menu_id"]=> int(3) ["top_menu_id"]=> int(1) ["nazev"]=> string(7) "Služby" ["url"]=> string(27) "https://dotaprofi.cz/sluzby" ["parent_id"]=> int(0) ["razeni"]=> int(2) ["typ"]=> int(1) ["id_referer"]=> int(2) ["povolen"]=> int(1) ["parametry"]=> array(1) { ["html"]=> string(0) "" } ["k_url"]=> NULL ["kat_id"]=> int(0) ["url_complete"]=> string(27) "https://dotaprofi.cz/sluzby" ["active"]=> bool(false) } [6]=> array(14) { ["menu_id"]=> int(6) ["top_menu_id"]=> int(1) ["nazev"]=> string(9) "Reference" ["url"]=> string(30) "https://dotaprofi.cz/reference" ["parent_id"]=> int(0) ["razeni"]=> int(3) ["typ"]=> int(4) ["id_referer"]=> int(1) ["povolen"]=> int(1) ["parametry"]=> array(0) { } ["k_url"]=> string(9) "reference" ["kat_id"]=> NULL ["url_complete"]=> string(30) "https://dotaprofi.cz/reference" ["active"]=> bool(true) } [5]=> array(14) { ["menu_id"]=> int(5) ["top_menu_id"]=> int(1) ["nazev"]=> string(7) "Kontakt" ["url"]=> string(28) "https://dotaprofi.cz/kontakt" ["parent_id"]=> int(0) ["razeni"]=> int(4) ["typ"]=> int(1) ["id_referer"]=> int(4) ["povolen"]=> int(1) ["parametry"]=> array(1) { ["html"]=> string(0) "" } ["k_url"]=> NULL ["kat_id"]=> int(0) ["url_complete"]=> string(28) "https://dotaprofi.cz/kontakt" ["active"]=> bool(false) } }
Ikona mista

DRUŽEBNÍ 769/2D

779 00 Olomouc

Reference

S firmou Dotaprofi s.r.o. jsem byla spokojena, na všem jsme se domluvili, spolupráce byla vynikající. Všechno mi vysvětlili a dotazy zodpověděli. Realizace proběhla v termínu. Doporučuji.
Soňa Schadová, Litovel

S vaší firmou jsem byl nadmíru spokojen. Vstřícné jednání, spolehlivé vyřízení veškeré dokumentace a dobrá spolupráce. Vřele doporučuju všem.
Stanislav Majda, Morkovice

Děkuji firmě DOTAPROFI, pod vedením pana Opluštila, za vstřícnost, profesionalitu a ochotu při vyřizování naši žádosti.
Ivana Chvostková, Sedlnice

Se spoluprací s firmou Dotaprofi v oblasti zpracování žádosti pro NZÚ jsem byl velmi spokojen. Poskytli odborné poradenství i servis, takže pro mě to prakticky znamenalo jen podepsat několik papírů a o víc jsem se starat nemusel. Vše rychlé a bezproblémové, dokonce i v případě komplikací s blížícím se termínem vyřídili jeho prodloužení.
Ing. Marek Fiala, Olomouc

UKÁZKY REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

Celkem nalezeno 43 záznamů. Zobrazeny záznamy 1 až 10.

Strana: